Volám sa Martina Machová, a kedysi som sa rozhodla zúčastniť sa skupinového kurzu čínštiny. Napriek náročným začiatkom plným výziev ma zvedavosť a nadšenie poháňali vpred. Jazyk a kultúra ma natoľko zaujali, že som sa rozhodla venovať sa im naplno v štúdiu na univerzite.

Dnes sprostredkovávam svoje vedomosti a znalosti v individuálnych a skupinových kurzoch.

Referencie

„Martina je super lektorka, ktorá vedie hodinu vždy s odbornosťou, kreativitou a pozitívnym elánom “ Eva S.

„Maximálna spokojnosť. Využívam online konverzácie cez Skype s Martinou a som spokojný. Vynikajuci prístup a skúsenosti. Odporúčam.“ Ondrej G.

„Môžem len doporučiť. Martina je empatická a profesne na vysokej úrovni. Ochotná a so záujmom naučiť aj pomôcť,či poradiť. Jej profesné zdatnosti nebudem opisovať, to musí každý pochopiť a zažiť sám na jej hodinách. Jednoznačne môžem odporučiť ak hľadáte učiteľa angličtiny so životom prežitým v Anglii,alebo čínštiny v Číne. Čo je pre mňa ničím nenahraditeľný fakt. Tzv. angličtinárov je veľa o to menej lektorov čínštiny,ktorí majú reálny záujem a chcú svojich žiakov naozaj niečo naučiť.
Doporučujem ak máte seriózny záujem o tieto dva jazyky.“ Jarolím E.R.

„Absolútne odporúčam. Trpezlivá, flexibilná, veľmi milá a priateľská. Každá hodina je radosť.“ Vladimír P.

„Pod vedením Martiny navštevujem pravidelné skupinové konverzácie v anglickom jazyku, kde komunikujeme vždy o nejakej zaujímavej téme. Atmosféra je vždy veľmi priateľská, uvoľnená a človek sa veľa naučí. S prístupom Martiny som nadmieru spokojný, má výbornú schopnosť viesť skupinu tak, aby si každý jeden zúčastnený odniesol niečo pre seba a posunul sa s angličtinou o krok vpred.“ Roman Š.
Odporúčam každému, kto si chce vylepšiť angličtinu bez bifľovania sa poučiek a teórií.“

Referencie nájdete na mojej facebookovej stránke, Martina Machová: čínsky a anglický jazyk